SMP100LC
量産中
Design Win
Trisil™ for telecom equipment protection
Download datasheet Order Direct
製品概要
概要
  • 特徴
    • Bidirectional crowbar protection
    • Voltage: range from 8 V to 400 V
    • Low capacitance from 20 pF to 45 pF at 2 V
    • Low leakage current: IR = 2 μA max
    • Holding current: IH = 150 mA min.
    • Repetitive peak pulse current:
      • IPP = 100 A (10/1000 μs)